Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod













Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Ga voor een onvergetelijke buitenervaring met de Cesano collectie van Bristol à la carte. Open de achterdeur, stap in je tuin en geniet van een stijlvolle ontbijttafel bij het ochtendgloren, een ligstoel op het gazon in de middagzon, een loungestoel achter in de tuin, voor totale ontspanning.
Het tijdloze design van Cesano maakt jouw tuinbeleving 100% af. Of je nu kiest voor een gezellige loungehoek of moderne open opstelling: met Cesano zit je altijd goed, en dat mag je vrij letterlijk nemen. Laat je inspireren, voel je vrij en geniet dankzij de Cesano collectie.


De Cesano is is onderdeel van het assortiment. De Cesano stoel heeft een fijn, elegant onderstel gemaakt van aluminium. De zitting en rugleuning hebben een trendy design dankzij de handgeweven wicker. Deze stoel zit zeer aangenaam en vrij rechtop dankzij de meegolvende rugleuning. Bovendien zijn er ook handige armleuningen voorzien. Indien u dit wenst kan hier ook een zitkussen aangekocht worden voor extra zitcomfort. Vraag hiervoor raad in je dichtstbijzijnde showroom of aan onze online adviseurs.
| Webartikelnummer | 128895 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Cesano |
| Breedte | 57.5 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Hoogte zitting | 44 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | B 57.50 x D 59 x H 80 cm |
| Hoogte armleuning | 64.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Wit-Grijs |
| Kleur frame | Wit |
| Materiaal zitting | Gedraaide ronde wicker |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Wit, Wit-Grijs |
| Materiaal | Aluminium, Wicker |