Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod










Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De set van 2 verstelbare Alba ligbedden heeft een robuust en strak design. Op dit ligbed beleef je ongetwijfeld veel relaxerende momenten. Bovendien beschikt het ligbed over grote wielen waardoor je het makkelijk kan verplaatsen. Je kan de rugleuning verstellen in 4 verschillende posities. Het frame is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Textilene is een stijlvol materiaal dat erg stevig en onderhoudsvriendelijk is. Het is een materiaal dat bovendien weerbestendig is en daarbij dus ook snel droogt. Textilene buigt gemakkelijk mee met het lichaam, maar is ook erg vormvast, waardoor er niet snel verzakkingen ontstaan. De elasticiteit maakt het comfortabel om te liggen en zitten.
Beleef geweldige buitenmomenten met de set van 2 verstelbare Alba ligbedden aan een scherpe prijs.
| Webartikelnummer | CB998882 |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Hoogte zitting | 30 cm |
| Stapelbaar | No |
| Verstelbaar | Yes |
| Kussen(s) inbegrepen | No |
| Wielen inbegrepen | Yes |
| Merk | Vinci Basics |
| Kleur zitting | Zwart |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Niet van toepassing |
| Materiaal zitting | Single textileen |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Textileen |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | No |
| Wasbare hoes | No |
| Aantal standen | 4 |
| Roestvrij frame | Yes |
| Coating | Basic coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Te zien in de showroom | Yes |
| Waterbestendigheid kussens | No |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Totale afmetingen | L 196 x B 65 x H 30 cm |
| Product collectie | Alba |
Deze set bestaat uit volgende 1 producten