Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Set van 2 verstelbare Caravelle ligbedden heeft een strakke en moderne look die perfect op jouw terras past. Het frame met armleuningen is gemaakt uit roestvrij aluminium, een stevig en licht materiaal. De zitting bestaat uit textilene, een sterk en onderhoudsvriendelijk materiaal. Je kan het ligbed makkelijk van posities aanpassen in 5 verschillende standen. Het ligbed beschikt ook over grote wielen, hierdoor kan je het makkelijk verplaatsen. Geniet van je buitenmoment met de kwalitatieve set van 2 verstelbare Caravelle ligbedden.
| Webartikelnummer | CB992485 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Caravelle |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Hoogte zitting | 34 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal standen | 5 |
| Totale afmetingen | L 205 x B 65 x H 42 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Kleur zitting | Grijs |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Niet van toepassing |
| Materiaal zitting | Single textileen |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Textileen |
Deze set bestaat uit volgende 1 producten