Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod










Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

Ervaar ultiem comfort met deze voetenbank. Vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met bijgevoegd kussen, biedt deze voetenbank jou de perfecte setting om volledig te ontspannen.
| Webartikelnummer | 400016 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Veneto |
| Breedte | 88 cm |
| Diepte | 64 cm |
| Hoogte | 37.5 cm |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte zitkussen | 10 cm |
| Totale afmetingen | B 88 x D 64 x H 37,5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Basic coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Excellente UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Materiaal | All Weather Sunbrella® Premium, Aluminium |
| Detailkleur kussen | Natte Graumel Chalk |