Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod










Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
De strakke lijnen en tijdloze elegantie van Verato laten jouw buitenruimte stralen. Geniet van elke zonnestraal in stijl.
Elk Verato tuinmeubel is vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals aluminium en volkeramiek. Dankzijde verschillende materialen en uitvoeringen zijn jouwmogelijkheden eindeloos. Met Verato maak je van jouw tuin een unieke plek.


| Webartikelnummer | CB88457 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Verato |
| Breedte | 166 cm |
| Diepte | 88 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte zitkussen | 2 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 6 personen |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Niet van toepassing |
| Kleur kussens | Grijs |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Niet van toepassing |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal | All Weather Sunbrella® Luxe, Aluminium |
| Detailkleur tafelblad | Niet van toepassing |
| Detailkleur kussen | Natte Charcoal Chine |
| Kleur frame loungetafel | Niet van toepassing |