Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod




Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

Het Zamora stoelkussen is ideaal om nog meer te genieten van jouw buitenmoment met meer zitcomfort. Het kussen is gemaakt uit Weather+ Softtouch. Het duurzame kussen voelt zacht aan en is vuilafstotend. Weather+ Softtouch kussens zijn beperkt waterafstotend en hebben één laag standaard schuimkussen in een waterbestendige binnenhoes. In de winter of bij langdurige regen bewaar je de kussens best binnen.
Beleef geweldige buitenmomenten met het Zamora stoelkussen aan een scherpe prijs.
| Webartikelnummer | 404848 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Breedte | 49 cm |
| Diepte | 48.6 cm |
| Dikte zitkussen | 5 cm |
| Totale afmetingen | B 49 x D 48,6 x H 5 cm |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Wasbare hoes | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Hoge slijtvastheid |
| Kleur kussens | Beige |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Weather+ Softtouch |
| Detailkleur kussen | Rustic |