Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux










Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Zamora tuinstoel combineert een stijlvolle uitstraling met een aangenaam zitcomfort. Het frame is gemaakt uit roestvrij aluminium. De rugleuning en armleuning zijn volledig afgewerkt met rope voor een hedendaagse elegante touch. De stoel is stapelbaar en dus makkelijk op te bergen. De stoelkussens zijn inbegrepen en gemaakt uit Weather+ Softtouch. De duurzame kussens voelen zacht aan en zijn vuilafstotend. Weather+ Softtouch kussens zijn beperkt waterafstotend. In de winter of bij langdurige regen bewaar je de kussens best binnen.
| Webartikelnummer | CB399831 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Zamora |
| Breedte | 58.5 cm |
| Diepte | 57.5 cm |
| Hoogte | 75.5 cm |
| Hoogte zitting | 42.5 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | B 58.5 x D 57.5 x H 75.5 cm |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Hoge slijtvastheid |
| Kleur zitting | Zwart |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Zwart |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Beige, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Weather+ Softtouch, Wicker |
| Detailkleur kussen | Sky Black |
Ontdek ons volledig aanbod