Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod




















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Alora tuintafel is nieuw in het Vinci-assortiment en heeft een eigen specifieke stijl met afgeronde lijnen. Het frame loopt schuin af en het tafelblad loopt de rand. De trapeziumvormige tafelpoten zijn geïntegreerd onder het frame en lopen volledig door.
Het frame van de tafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Een tafelblad uit polywood heeft de look van hout, maar is eigenlijk kunststof. Je geniet van de charmante uitstraling van hout, maar het barst of scheurt niet en behoudt jarenlang zijn unieke bruine houtlook.
De Salto tuinstoel heeft afgeronde vormen en een elegant verfijnd frame, wat een tijdloos design uitstraalt. Het volledige aluminium frame maakt de stoel niet alleen stijlvol, maar ook zeer onderhoudsvriendelijk en duurzaam. De gebogen rugleuning, zorgt voor een aangenaam zitcomfort. De stoel is stapelbaar en dus makkelijk op te bergen.
Beleef geweldige buitenmomenten aan een scherpe prijs.
| Te zien in de showroom | Nee |
| Webartikelnummer | CB3989523 |
| Product collectie | Alora |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Vrije hoogte | 69 cm |
| Vrije ruimte tussen poten | 178 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 5 MILLIMETER |
| Afmetingen tafel | L 220 x B 100 x H 74 cm |
| Hoogte armleuning | 57 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Vinci Basics |
| Aantal personen | 6 personen |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Basic coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Wit |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Kleur kussens | Wit |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Polywood |
| Kleur | Naturel, Wit |
| Materiaal | Aluminium, Polywood |
| Detailkleur tafelblad | Naturel |
| Detailkleur kussen | Wit |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten