Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod






Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Bahia stoel heeft een strak en eenvoudig design met uitstekend zitcomfort. Het frame is gemaakt uit roestvrij aluminium.
Aluminium is een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt daarnaast voor de UV- en weerbestendigheid.
De zitting en rug zijn gemaakt uit stevige textilene, een stijlvol en onderhoudsvriendelijk materiaal. De stoel is stapelbaar en dus makkelijk op te bergen.
Beleef geweldige buitenmomenten aan een scherpe prijs.
| Te zien in de showroom | Nee |
| Webartikelnummer | 46148 |
| Product collectie | Bahia |
| Breedte | 56 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 56 x D 60 x H 86 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Vinci Basics |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Basic coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Grijs |
| Materiaal zitting | Single textileen |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Materiaal | Aluminium, Textileen |
| Kleur frame | Wit |