Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod
















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Calobra stoel heeft een naar achteren gebogen rugleuning en afgeronde armleuningen met een optimaal zitcomfort. Het frame van de stoel is gemaakt uit roestvrij aluminium. De zitting en rugleuning zijn gemaakt uit stevige textilene, een stijlvol en onderhoudsvriendelijk materiaal. Verkrijgbaar in verschillende kleuren. De stoel is stapelbaar en dus makkelijk op te bergen.
| Te zien in de showroom | Nee |
| Webartikelnummer | 70249 |
| Type poten | Rechthoekig |
| Product collectie | Calobra |
| Breedte | 60.5 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 93 cm |
| Hoogte zitting | 46 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 60,5 x D 60 x H 93 cm |
| Hoogte armleuning | 65.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Grijs |
| Materiaal zitting | Single textileen |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Materiaal | Aluminium, Textileen |
| Kleur frame | Wit |