Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod






Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

Het Cerso stoelkussen is geschikt voor de Cerso tuinstoel en zorgt voor een optimaal zitcomfort.
Het Cerso stoelkussen is speciaal ontwikkeld voor de Cerso. Het kussen is gemaakt van All Weather Sunbrella® Luxe, een stijlvolle, weerbestendige stof met een coating die niet enkel waterafstotend is maar ook beschermt tegen vuil, vlekken en vloeistoffen.
De Sunbrella® Luxe stof is bestand tegen weer en wind, mag het hele jaar buiten blijven en toont zich jarenlang slijt- en kleurvast dankzij de tot in de kern gekleurde acrylvezel. De ademende stof wordt gecombineerd met een dubbele laag quick dry foam waardoor het kussen snel droogt.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | 413243 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Breedte | 48.5 cm |
| Diepte | 48.5 cm |
| Dikte zitkussen | 2 cm |
| Totale afmetingen | B 48.5 CENTIMETER x D 48.5 CENTIMETER x d 2 CENTIMETER cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Wasbare hoes | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleur kussens | Beige |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | All Weather Sunbrella® Luxe |
| Detailkleur kussen | Tundra Sand |