Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod


















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Cordoba loungeset heeft een trendy en zomerse uitstraling door zijn afwerking in kwalitatieve rope, passend op jouw zonnige terras. Het frame van de lounge is gemaakt uit roestvrij aluminium, maar toch stevig en licht materiaal. De afwerking van de zijden bestaat uit rope, een stevig en trendy materiaal wat zorgt voor een zomerse look. De zwarte Weather+ Softtouch kussens, een zachte en vuilafstotende stof, zijn inclusief. Daarnaast is ook de set van 2 loungetafel uit roestvrij aluminium inclusief. Spendeer geweldige momenten in je tuin met de kwalitatieve Cordoba loungeset.
| Webartikelnummer | CB988236 |
| Hoogte zitting | 28 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Yes |
| Loungetafel inbegrepen | Yes |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Kleur kussens | Zwart |
| Materiaal zitting | Verticaal geweven ronde rope |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Aantal personen | 5 personen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Rope, Weather+ Softtouch |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | No |
| Detailkleur tafelblad | Zwart |
| Detailkleur kussen | Zwart |
| Wasbare hoes | Yes |
| Roestvrij frame | Yes |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Te zien in de showroom | Yes |
| Dikte rugkussen | 9 cm |
| Dikte zitkussen | 11 cm |
| Waterbestendigheid kussens | Yes |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Hoge slijtvastheid |
| Afmetingen tafel | Dia. 74 x H 37 cm, Dia. 49 x H 30 cm |
| Verstelbaar in standen | No |
| Totale afmetingen | 1-zit B 87 x D 80 x H 69 cm 3-zit B 202 x D 80 x H 69 cm |
| Kleur frame loungetafel | Zwart |
| Product collectie | Cordoba |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten