Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Donato omarmt de natuur met vloeiende vormen, warm teak en stijlvol aluminium in wit, zwart of beige. Een ontwerp dat rust uitstraalt, karakter toevoegt en natuurlijke elegantie naar je tuin brengt.




Perfectie schuilt in natuurlijke imperfectie. Deze Donato loungeset is met zijn speelse, organische vormen een echte eyecatcher in jouw tuin. Het frame is gemaakt van aluminium een roestvrij, licht maar bijzonder sterk materiaal.
De kussens zijn uniek en uiterst kwalitatief dankzij hun Cosytica-stof. Verbind interieur met exterieur en beleef de gezelligste buitenmomenten aan je poolhouse, onder je patio of pergola. De stof heeft een speciaal ontwikkelde coating en is daardoor waterresistent, vuilafstotend en vlekbestendig. Dankzij de diepe kleuring van de polypropyleen vezel is de stof slijt- en kleurvast. Gecombineerd met een dubbele laag sneldrogend schuim met open poriënstructuur creëer je het comfortabelste loungegevoel ooit. Alle kussens hebben een rits en zijn machinewasbaar. Cosytica is verkrijgbaar in verschillende kleuren en patronen, ook beschikbaar voor je poef, sierkussens, etc. Bij Cosytica geniet je van 3 jaar garantie.
| Webartikelnummer | CB54818 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Donato |
| Hoogte zitting | 20 cm |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte rugkussen | 16 cm |
| Dikte zitkussen | 14 cm |
| Totale afmetingen | 1-zit B 87 x D 87 x H 68 cm 3-zit B 277 x D 87 x H 68 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 5 personen |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Niet van toepassing |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Niet van toepassing |
| Kleur | Beige, Zwart |
| Materiaal | All Weather Cosytica, Aluminium |
| Detailkleur tafelblad | Niet van toepassing |
| Detailkleur kussen | Marbella Beige |
| Kleur frame loungetafel | Niet van toepassing |