Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

Less is more is de achterliggende ontwerpfilosofie van deze Fano stoel. Deze tuinstoel is de perfecte stoel voor jou en je gasten. De tuinstoel is gemaakt uit aluminium, een stevig, licht en roestvrij materiaal. Leuk aan deze tuinstoel is de licht gebogen zitting en rugleuning wat zorgt voor een fris en modern design.
| Webartikelnummer | 91262 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Fano |
| Breedte | 55 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Hoogte | 74.5 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 55 x D 57 x H 74.5 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleur zitting | Wit |
| Kleur frame | Wit |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |