Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod








Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Fano collectie onderscheidt zich door zijn trendy ovaal tafel met de kenmerkende trompetpoot. Deze eigentijdse tafel biedt niet alleen een modieuze uitstraling, maar creëert ook een gezellige tafelbeleving, waarbij mensen tegenover elkaar kunnen zitten.
De aardse kleurschakeringen van het Shilin tafelblad passen perfect bij de nieuwste outdoortrends. In het tafelblad is er een licht reliëf en fijne glinster die het Shilin blad de look & feel geven van echte natuursteen.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Te zien in de showroom | Nee |
| Webartikelnummer | CB3987876 |
| Product collectie | Fano |
| Breedte | 135 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | L 240 x B 135 x H 75 cm |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 4 tot 6 personen |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Detailkleur tafelblad | Shilin |
| Kleur frame | Beige |