Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, authentiek en organisch. De Lacrima collectie zet je buitenbeleving op scherp met een vernieuwend, zacht design. Dans mee op de speelse, vloeiende lijnen van Lacrima, waar trendy en stijlvol moeiteloos samenkomen. Het gecertificeerde teakhout vormt het warme hart van deze collectie en maakt van jouw buitenruimte een plek om helemaal weg te dromen. Lacrima biedt je een beleving van de bovenste plank en maakt elk buitenmoment buitengewoon.


| Webartikelnummer | CB3984157 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Lacrima |
| Breedte | 210 cm |
| Diepte | 74.5 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Hoogte zitting | 29.5 cm |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte zitkussen | 10 cm |
| Totale afmetingen | B 210 x D 74.50 x H 65 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Nee |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 3 personen |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Excellente UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Teak |
| Materiaal frame | Teak |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | All Weather Cosytica, Teak |
| Detailkleur kussen | Bora Jungle |