Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod
















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Lioni is een stapelbare stoel in ons Bristol A là Carte gamma. Hij is gemaakt van aluminium en is hierdoor roestvrij. De zitting en rugleuning zijn gemaakt van textileen, een geweven structuur die zorgt voor een comfortabele zitting. Deze stoel is voorzien van twee lagen textileen met daartussen een dubbele vulling, wat zorgt voor een uitstekend zitcomfort.
| Webartikelnummer | 90761 |
| Breedte | 58 cm |
| Diepte | 63.5 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Stapelbaar | Yes |
| Verstelbaar | No |
| Kussen(s) inbegrepen | No |
| Merk | Bristol à la carte |
| Kleur zitting | Zwart |
| Kleur frame | Zwart |
| Materiaal zitting | Luxe textileen |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Textileen |
| Gemonteerd | Yes |
| Roestvrij frame | Yes |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Te zien in de showroom | Yes |
| Waterbestendigheid kussens | No |
| Totale afmetingen | B 58 x D 63,5 x H 92 cm |
| Product collectie | Lioni |
| Hoogte armleuning | 66 cm |