Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod














Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Mosa lounge brengt binnen naar buiten. Het is een stijlvolle lounge met een frame dat volledig om de lounge heen gaat. Zo zijn de armleuningen ook voorzien van een comfortabel kussen.
Het frame van de lounge is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weersbestendigheid van je meubel.
Het frame van de lounge is omgeven door wicker en geeft dezelfde uitstraling als een organisch materiaal. Wicker is een gevlochten (ronde of halfronde draad) kunststof en een bijzonder weersbestendig en onderhoudsvriendelijk materiaal. Kortom, zeer geschikt voor buitengebruik.
De loungetafel is inbegrepen en volledig gemaakt uit roestvrij aluminium.
De loungekussens zijn inbegrepen en gemaakt uit Weather+ Softtouch. De duurzame kussens voelen zacht aan en zijn vuilafstotend. Weather+ Softtouch kussens zijn beperkt waterafstotend en hebben één laag standaard schuimkussen in een waterbestendige binnenhoes. In de winter of bij langdurige regen bewaar je de kussens best binnen.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met deze kwalitatieve lounge.
| Te zien in de showroom | Nee |
| Webartikelnummer | CB54044 |
| Product collectie | Mosa |
| Hoogte zitting | 21 cm |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte rugkussen | 20 cm |
| Dikte zitkussen | 18 cm |
| Afmetingen tafel | L 140 x B 85 x H 30 cm |
| Totale afmetingen | 1-zit B 104 x D 84 x H 61 cm 3-zit B 220 x D 84 x H 61 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Ja |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 5 personen |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Gemiddelde slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Kleur | Beige, Wit, Wit-Grijs |
| Materiaal | Aluminium, Weather+ Softtouch, Wicker |
| Detailkleur tafelblad | Wit |
| Detailkleur kussen | Sand |
| Kleur frame loungetafel | Wit |
| Kleur frame | Wit |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten