Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De mosa loungeset is de ideale lounge die je een zacht zitcomfort geeft en een ruime hoek heeft. Het frame van de lounge is gemaakt uit roestvrij aluminium, een stevig en licht materiaal. De zijden van de lounge zijn afgewerkt met een extra frame. De zachte Weather+ Softtouch kussens in loungetafel zijn inclusief. Geniet volop met de kwalitatieve mosa loungeset van fantastische buitenmomenten.
| Te zien in de showroom | Ja |
| Webartikelnummer | CB997124 |
| Product collectie | Mosa |
| Hoogte zitting | 21 cm |
| Certificaten | Niet van toepassing |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte rugkussen | 20 cm |
| Dikte zitkussen | 18 cm |
| Afmetingen tafel | L 140 x B 85 x H 30 cm |
| Totale afmetingen | 1-zit B 104 x D 84 x H 61 cm 3-zit B 220 x D 84 x H 61 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Ja |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 5 personen |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Hoge slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Kleur kussens | Grijs |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Weather+ Softtouch |
| Detailkleur tafelblad | Zwart |
| Detailkleur kussen | Grijs |
| Kleur frame loungetafel | Zwart |
| Kleur frame | Zwart |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten
Ontdek ons volledig aanbod