Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod
















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Vind rust en ontspanning in de organische lijnen van de Organo collectie en maak van jouw buitenruimte een plek om weg te dromen. Dans mee op het lijnenspel van de natuur en laat het stijlvolle, zachte design van de collectie jouw buitenbeleving naar het hoogste niveau tillen.
De Organo collectie van Bristol à la carte is een veelzijdige collectie die onderhoudsvriendelijk aluminium combineert met duurzame teak, volkeramiek en weerbestendige rope. Kies je favoriete materialen en designs, en genite van elk moment op jouw terras.


| Webartikelnummer | CB3985439 |
| Breedte | 92 cm |
| Diepte | 91 cm |
| Hoogte | 63.5 cm |
| Hoogte zitting | 13.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Yes |
| Loungetafel inbegrepen | No |
| Merk | Bristol à la carte |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Kleur | Beige, Zwart |
| Materiaal | All Weather Cosytica, Aluminium, Rope |
| Gemonteerd | No |
| Detailkleur kussen | Marbella Ecru |
| Wasbare hoes | Yes |
| Roestvrij frame | Yes |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Te zien in de showroom | No |
| Dikte rugkussen | 14 cm |
| Dikte zitkussen | 23 cm |
| Waterbestendigheid kussens | Yes |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Verstelbaar in standen | No |
| Totale afmetingen | B 92 x D 91 x H 63.50 cm |
| Product collectie | Organo |