Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod



















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Pamplona tuinset heeft een stevige, hedendaagse uitstraling. De opvallende kruispoot geeft het ontwerp een karaktervolle en robuuste toets. Het frame van de tuintafel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel. Een sintered stone tafelblad bevat verschillende soorten mineralen die op een nog hogere druk worden gebakken dan keramiek, maar toch dezelfde eigenschappen heeft. Het materiaal is uiterst stevig. Het is vorst-, hitte- en krasbestendig en eenvoudig schoon te maken.
De Gerona tuinstoel combineert een verfijnde uitstraling met een aangenaam zitcomfort. De rug- en armleuningen zijn afgewerkt met rope, wat zorgt voor een luchtige en elegante look op je terras. Het frame van de tuinstoel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel. Het stoelkussen is inbegrepen en gemaakt uit Weather+ Softtouch. Het duurzame kussen voelt zacht aan en is vuilafstotend. Weather+ Softtouch kussens zijn beperkt waterafstotend. In de winter of bij langdurige regen bewaar je de kussens best binnen.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met deze kwalitatieve tuinset.
| Webartikelnummer | CB3936135 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Pamplona |
| Hoogte zitting | 42.5 cm |
| Vrije hoogte | 68 cm |
| Stapelbaar | Ja |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte tafelblad | 6 MILLIMETER |
| Breedte tafel | 115 cm |
| Lengte tafel | 240 cm |
| Hoogte tafel | 73 cm |
| Afmetingen tafel | L 240 x B 115 x H 72 cm |
| Hoogte armleuning | 62.5 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 6 personen |
| Wasbare hoes | Ja |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Hoge slijtvastheid |
| Kleur zitting | Zwart |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Kleur kussens | Zwart |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Sintered stone |
| Kleur | Beige, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Rope, Sintered stone, Weather+ Softtouch |
| Detailkleur tafelblad | Crema minerale |
| Detailkleur kussen | Sky Black |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten