Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod













Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

De Viola staanparasol biedt schaduw op kleinere terassen of kleinere opstellingen. Het is een stevige en gebruiksvriendelijke parasol die jou schaduw en koelte biedt op warme zomerdagen.
Het frame van de mast is gemaakt uit roestvrij aluminium. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
De parasoldoek is gemaakt uit Weather+ Softtouch. De duurzame stof voelt zacht aan en is vuilafstotend. Een Weather+ Softtouch parasoldoek is beperkt waterafstotend. In de winter of bij langdurige regen dek je de parasol best af met de beschermhoes.
De Intenso parasolvoet is speciaal ontworpen voor Viola staanparasol en zorgt voor een stabiele en veilige basis op je terras. De parasolvoet is gemaakt uit beton, wat zorgt voor een robuuste en een verzorgde uitstraling. Met een totaal gewicht van 60 kg biedt deze parasolvoet de nodige stabiliteit. Wielen zijn apart verkrijgbaar.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met deze kwalitatieve parasol.
| Webartikelnummer | CB3932435 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Viola |
| Hoogte | 255 cm |
| Gewicht parasolvoet | 60 kg |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Tilt functie | Nee |
| Parasolmechanisme | zwengel |
| Gemonteerd | Nee |
| 360° roterend | Nee |
| Mogelijk met ledlamp | Nee |
| Totale afmetingen | Dia. 350 cm |
| Parasolvoet inbegrepen | Ja |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel zet je in de herfst en winter het beste binnen of kan je afschermen met een beschermhoes. |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleurvastheid parasol | Gemiddelde UV-bestendigheid |
| Kleur mast | Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Beton, Weather+ Softtouch |
| Detailkleur parasoldoek | Zwart |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten