Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.

Het sprekende design van de Cordoba lounge straalt een trendy en zomers gevoel uit door de afwerking ervan. Het zitcomfort van deze lounge voelt aangenaam aan door de diepere zitting en goede ondersteuning van de rope rugleuning.
Het frame van de lounge is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weersbestendigheid van je meubel.
De loungekussens zijn inbegrepen en gemaakt uit Weather+ Softtouch. De duurzame kussens voelen zacht aan en zijn vuilafstotend. Weather+ Softtouch kussens zijn beperkt waterafstotend en hebben één laag standaard schuimkussen in een waterbestendige binnenhoes. In de winter of bij langdurige regen bewaar je de kussens best binnen.
Ervaar onvergetelijke buitenmomenten met de kwalitatieve Cordoba loungeset.
| Webartikelnummer | CB3957123 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Cordoba |
| Breedte | 202 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Hoogte | 69 cm |
| Hoogte zitting | 28.5 cm |
| Gemonteerd | Nee |
| Dikte rugkussen | 22 cm |
| Dikte zitkussen | 10.5 cm |
| Totale afmetingen | 3-zit B 202 x D 80 x H 69 cm 1-zit B 87 x D 80 x H 69 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Loungetafel inbegrepen | Ja |
| Merk | Essentials by Bristol |
| Aantal personen | 5 personen |
| Wasbare hoes | Nee |
| Roestvrij frame | Ja |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen haal je met slecht weer het beste binnen of kan je opbergen in een van onze kussenboxen. |
| Waterbestendigheid kussens | Nee |
| Verstelbaar in standen | Nee |
| Kleur frame | Beige |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Aluminium |
| Detailkleur kussen | Rustic |
Deze set bestaat uit volgende 2 producten