Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod


















Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Modern, stijlvol, uitnodigend. De Orso collectie transformeert jouw buitenruimte met een zacht, afgerond design en materialen van topkwaliteit: aluminium, rope en gecertificeerd teak. Dans mee op de speelse lijnen van de Orso lounge, verzoen comfort met elegantie aan de bijpassende Orso tuintafels en maak van jouw tuin of terras een plek om weg te dromen. Orso combineert verfijning met ontspanning en biedt een buitenbeleving van de bovenste plank, waardoor elk moment buiten bijzonder wordt.


Deze Orso stoel is een echte eyecatcher in jouw tuin. Het frame is gemaakt van aluminium en is hierdoor roestvrij. De zitting is afgewerkt met rope die zorgt voor het leuke design. De armleuningen vloeien licht mee naar beneden. Het kussen is inbegrepen in de prijs.
| Webartikelnummer | CB989116 |
| Te zien in de showroom | Ja |
| Product collectie | Orso |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Hoogte | 75.5 cm |
| Hoogte zitting | 44 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Totale afmetingen | B 60 x D 59 x H 75.50 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Bristol à la carte |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Excellente UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Kleur zitting | Zwart |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur kussens | Grijs |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | All Weather Sunbrella® Luxe, Aluminium, Rope |
| Detailkleur kussen | Natte Charcoal Chine |