Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Sunny Deals – tot 50% korting op alle tuinmeubelen en stapelkorting tot wel €1000*
Mid Season Sale — tot 70% korting op een selectie*
Grootste tuinmeubelexpert van de Benelux
Ontdek ons volledig aanbod












Bij Exterioo bieden we drie leveringsservices aan*: drempellevering, levering in de tuin en levering en montage. De prijs hangt af van de gekozen leveringsservice en je totale bestelbedrag. Levering van grote artikelen kan al vanaf € 19,95 en is gratis bij grotere bestellingen.
Zijn alle artikelen op voorraad? Dan kan je direct een leverdatum kiezen. Zijn niet alle artikelen op voorraad, dan krijg je een inschatting van de verwachte levertijd.
Voor producten die online gekocht worden, geldt het herroepingsrecht. Zodra je dit hebt gemeld, heb je 14 dagen de tijd om je bestelling terug te sturen.
Versmelt natuur, wonen en buitengenot met de Pagino collectie van Bristol à la carte. Een verfijnde en authentieke collectie die de ideale combinatie biedt van functioneel en sfeervol. Pagino is net zo veelzijdig als de natuur. Met een weids ontwerp en kwalitatieve materialen open je je tuin. De mooiste plek om te zijn is vanaf nu waar je Pagino staat.
Kies jij voor een tuinset in aluminium met volkeramisch blad of combineer je het roestvrije materiaal met duurzame, authentieke teak? En welke kleur wicker siert binnenkort jouw tuin? Mix en match de mooiste materialen en personaliseer jouw buitenleven met Pagino.


De Pagino tuinstoel straalt een verfijnd en authentiek karakter uit, het punt waar jouw buitenmoment en de natuur elkaar raken door het oog voor design.
Het frame van de tuinstoel is gemaakt uit roestvrij aluminium, een sterk, maar toch licht materiaal dat makkelijk verplaatsbaar is. Het oppervlak is glad afgewerkt waardoor het geen vuil aantrekt en onderhoudsvriendelijk is. De poedercoating zorgt voor de UV- en weerbestendigheid van je meubel.
Rope is een meerlagige synthetische draad. Het weerbestendige materiaal heeft een unieke uitstraling en voelt zacht aan. Rope staat gekend als onderhoudsvriendelijk, stevig en erg comfortabel. Rope heeft een ronde vorm waardoor organische vormen geaccentueerd worden en je een natuurlijk gevoel krijgt.
Het kussen is gemaakt van All Weather Cosytica waardoor je je buitenbeleving een indoor accent geeft. De stof heeft een speciaal ontwikkelde coating en is daardoor waterresistent, vuilafstotend en vlekbestendig. Dankzij de diepe kleuring van de polypropyleen vezel is de stof slijt- en kleurvast. Gecombineerd met een dubbele laag sneldrogend schuim met open poriënstructuur creëer je het comfortabelste zitcomfort ooit.
Geniet van buitengewone keuze en design, met uitzonderlijke topkwaliteit.
| Webartikelnummer | CB3973367 |
| Te zien in de showroom | Nee |
| Product collectie | Pagino |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Hoogte zitting | 44 cm |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Totale afmetingen | B 60 x D 50 x H 88 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Kussen(s) inbegrepen | Ja |
| Merk | Bristol à la carte |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Roestvrij frame | Ja |
| Coating | Premium coating |
| Weerbestendigheid tuinmeubel | Dit tuinmeubel is geschikt om in de zomer buiten te laten staan, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Weerbestendigheid kussen | Dit kussen is geschikt om in de zomer buiten te laten liggen, maar het is raadzaam om het in de winterperiode en bij langdurig slecht weer overdekt te plaatsen voor extra bescherming. |
| Waterbestendigheid kussens | Ja |
| Kleurvast kussen | Hoge UV-bestendigheid |
| Slijtvast kussen | Excellente slijtvastheid |
| Kleur zitting | Beige |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur kussens | Beige |
| Materiaal zitting | Verticaal geweven ronde rope |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Kleur | Beige, Wit |
| Materiaal | All Weather Cosytica, Aluminium, Rope |
| Detailkleur kussen | Althea Camel |